PAKOVANJE 24 KOMADA - SUPER ALKALINE LR03 alkalna baterija CALR03/24 Camelion
Proizvođač:
Camelion
Kategorija:
Baterije
Grupa:
Baterije - ALKALNE
Težina:
0.4kg
Brend: CAMELION
Vrsta: Alkalne
Tip: AAA (LR03)
Serija: Plus alkaline
Napon: 1.5 V
Težina: 11.2g
Dimenzije: 10.0±0.5 x 44.0±0.5 mm
Kapacitet: 1150mAh
● Bez žive (Hg) i kadmijuma (Cd).
Težina: 0.4kg
Slični Proizvodi
LONGLIFE POWER LR03 AAA alkalna baterija HE VARTA
Baterije - ALKALNE
LONGLIFE POWER LR03 AAA alkalna baterija HE VARTA VARTA tip: 4903 IEC referenca: LR03 Velicina baterije: AAA Precnik: 10.5 mm Visina: 44.5 mm Težina: 11.4 g Elektrohemijski sistem: Nepunjive alkalne manganske baterije (ZN/MNO2) Voltaža: 1.5 V Moćna energija za uređaje koji koriste mnogo energije, kao na primer prenosivi radio aparati, audio plejeri, fotoaparati, igračke, baterijske lampe itd. 10 % više energije zahvaljujući novoj formuli trostrukog uvećanja energije. “Made in Germany” kao dokaz o poreklu na prednjoj strani pakovanja najvažnijih tipova proizvoda. Do 10 % bolja od komparabilnih baterija Unapređen dizajn. Zahvaljujući novom pakovanju "Fresh Pack", sada možete da vadite svaku bateriju posebno i da znate koje su baterije koišćene a koje nisu. CENA JE ZA JEDAN KOMAD. U blisteru se nalazi 4 komada.
105,00 RSD
LONGLIFE POWER LR20 1,5V D alkalna baterija HE VARTA
LONGLIFE POWER LR20 1,5V D alkalna baterija HE VARTA VARTA tip: 4920 IEC referenca: LR20 Velicina baterije: D Precnik: 34.2 mm Visina:: 61.5 mm Težina: 136.9 g Elektrohemijski sistem: Nepunjive alkalne manganske baterije (ZN/MNO2) Voltaža: 1.5 V Moćna energija za uređaje koji koriste mnogo energije, kao na primer prenosivi radio aparati, audio plejeri, fotoaparati, igračke, baterijske lampe itd. 10 % više energije zahvaljujući novoj formuli trostrukog uvećanja energije. “Made in Germany” kao dokaz o poreklu na prednjoj strani pakovanja najvažnijih tipova proizvoda. Do 10 % bolja od komparabilnih baterija Unapređen dizajn. Zahvaljujući novom pakovanju "Fresh Pack", sada možete da vadite svaku bateriju posebno i da znate koje su baterije koišćene a koje nisu. CENA JE ZA JEDAN KOMAD. U blisteru se nalazi 2 komada.
LONGLIFE 6LR61 9V blok alkalna baterija V19 LE VARTA
LONGLIFE 6LR61 9V blok alkalna baterija LE VARTA VARTA tip: 4122 IEC referenca: 6LP3146 Velicina baterije: 9V Visina: 48.5 mm Težina: 46.0 g Elektrohemijski sistem: Nepunjive alkalne manganske baterije (ZN/MNO2) Voltaža: 9 V Dugotrajna energija za uređaje sa konstantnom i niskom potrošnjom energije, kao što su na primer budilnici, zidni časovnici, baterijske lampe, daljinski upravljači itd. Jasna komunikacija što se tiče preporučenog načina korišćenja putem grafičkog prikaza. “Made in Germany” kao dokaz o poreklu na prednjoj strani pakovanja najvažnijih tipova proizvoda "Single Press Out" ambalaža omogućuje lako otvaranje pakovanja i dobru zaštitu za nekorišćene baterije. CENA JE ZA JEDAN KOMAD. Blister pakovanje.
PAKOVANJE 24 KOMADA - SUPER ALKALINE LR03 alkalna baterija CALR03/24 Camelion Brend: CAMELION Vrsta: Alkalne Tip: AAA (LR03) Serija: Plus alkaline Napon: 1.5 V Težina: 11.2g Dimenzije: 10.0±0.5 x 44.0±0.5 mm Kapacitet: 1150mAh ● Visokog kapaciteta i dugotrajne, uz stabilan radni napon u standardnim uslovima korišćenja, kao i u uslovima pojačane frekvencije upotrebe, i u niskom temperaturnom okruženju. ● Bez žive (Hg) i kadmijuma (Cd). Namena: dečije igračke, daljinski upravljači, CD i radio uređaji, električni brijači, prenosne svetiljke, bežični miševi i tastature itd.
Nedavno pregledani
DST-Q7RF DIGITALNI PROGRAMABILNI BEZICNI SOBNI TERMOSTAT PROSTO
Termostati - Sobni
DST-Q7RF DIGITALNI PROGRAMABILNI BEZICNI SOBNI TERMOSTAT Programabilni digitalni bežicni sobni termostat Za regulisanje grejnih i rashladnih sistema Podešavanje ukljucenja i iskljucenja za svaki dan u nedelji Ovaj termostat ima bežicnu vezu sa prijemnom jedinicom što ga cini izuzetno prakticnim jer ne mora biti u blizini sistema za grejanje Digitalni displej Pozadinsko osvetljenje: Plavo Predajnik (termostat) Opseg merenja temperature: 0 - 40°C u koracima 0,1 °C Opseg podešavanja temperature: 7 - 35°C u koracima 0,5°C Preciznost merenja temperature: ±1°C (na 20°C) Izbor osetljivosti ukljucenja: +0,2 do +0,3°C Temperature skladištenja: -10°C do +60°C Opseg kalibracije termostata: ±3°C u koracima 0,1°C Tip senzora: NTC 10 kohm ±1% pri 25°C Radna frekvencija: 868,35 MHz Napajanje: 2 x AAA 1.5V baterije (nisu u sklopu) Dimenzije (bez stalka): 119 x 80 x 26 mm Prijemnik (prijemna jedinica) Napajanje: 230V~ / 50 Hz Napon prekidanja: 24V AC / DC, 250V ~; 50Hz Prikljucna jacina struje: 6A (2A induktivnog opterecenja) Domet: ~ 50m na otvorenom Dimenzije: 86 x 86 x 26 mm