Jednopolna sklopka 10AX/250V, vijcana veza BELA 24k 18.01.021, 18.01.001 MINI OG METALKA
Proizvođač:
Metalka Majur
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Metalka - MINI OG prekidači i priključnice
Težina:
0.12kg
Jednopolna sklopka 10AX/250V, vijcana veza BELA 24k 18.01.021 MINI OG METALKA
Ugradnja: Ugradnja na zid
Nazivne vrednosti: 10AX/250V
Stepen zaštite: IP44
Dimenzije: 60x70 mm
Tip priključka: vijčani
Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat)
Boja: siva
Pakovanje: 24 kom.
Težina: 0.12kg
Slični Proizvodi
Naizmenična sklopka 10AX/250V, vijčana veza 14.01.025 STATUS METALKA
Metalka - STATUS prekidači i priključnice
Naizmenična sklopka 10AX/250V, vijčana veza 14.01.025 STATUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 10AX/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 86x80 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 20 kom. Napomena: Namenjena je za strujna kola kod kojih je potrebno uključiti i isključiti potrošače sa dva različita mesta
206,00 RSD
DUPLA Dvostruka priljucnica 16A/250V, 2P+E, plastika 12k 11.01.055 PREMIJER PLUS METALKA
Metalka - PREMIJER PLUS prekidači i priključnice
DUPLA Dvostruka priljucnica 16A/250V, 2P+E, plastika 12k 11.01.055 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 16A/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 80x121 mm Tip priključka: vijčani Uzemljenje: Sa kontaktom za uzemljenje Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 12 kom.
INDIKATOR Vertikalna sklopka za kupatilo 16AX/250V (keramika) sa serij. sklopkom 10AX/16AX/250V (plastika) 7k 11.01.097 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 95x158 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: Serijska sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika Boja: bela Pakovanje: 7 kom. Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
Taster zvona sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 14.01.032 STATUS METALKA
Taster zvona sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 14.01.032 STATUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 10A/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 86x80 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 20 kom. Napomena: Namenjen je za uključivanje el.zvona. Strujno kolo je zatvoreno samo dok je taster pritisnut. Signalna sijalica svetli kada je strujno kolo otvoreno
Nedavno pregledani
MOTOR ZA USISIVAC 1200W fi=120mm, h=113,5mm CG13 HWX-TB-1
Motori za usisivače
MOTOR ZA USISIVAC 1200W fi=120mm, h=113,5mm CG13 HWX-TB-1 SNAGA: 1200W PRECNIK: 120mm VISINA: 113,5mm Nominalni napon (V): 100- 240V Nominalna frekvencija (Hz): 50/ 60 Hz Snaga motora (W): 1200+/- 8% Stepen vakuuma (Kpa): 24 -5% Max protok vazduha (m3/min): 3,0 - 5% Max usisna snaga (%): 37- 5% Buka (dB): <92 Varnica: <2 Klasa izolacije: B Porast temperature (K): <85
LED SIJALICA 6,9W GU10 4000K 840 575lm VALUE PAR16 80 120 OSRAM
LED sijalice GU10, MR16, JCDR, G4, G9
LED SIJALICA 6,9W GU10 4000K 840 575lm VALUE PAR16 80 120 OSRAM Snaga: 6,9W Grlo: GU10 Prirodno bela svetlost Svetlosni fluks: 575 lm Temperatura boje: 4000 K Indeks prikazivanja boja: 80 Ra Maksimalni intenzitet nominalne svetlosti: 170 cd Dužina: 56 mm Obim: 51 mm Operativna temperatura: -20°C - +40°C Vreme trajanja: 15000 h Ne sadrži živu U skladu sa WEEE direktivom Bez UV i infracrvenog zračenja Klasa energetske efikasnosti: A+ Potrošnja el. energije na 1000h: 7kWh LED sijalica profila grla GU10 čija snaga iznosi 6,9W Sijalica emituje prirodno belu svetlost Nema UV i infracrvenog zračenja u vazduhu Ne sadrži živu Sijalica u skladu sa WEEE direktivom
72324.00 UNIVERZALNI VERTIKALNI INDIKATOR Set sklopki za kupatilo 4x16AX 250V~  (svetlo, grejalica, bojler, ventilator) EXP, beli Aling Experience
Aling EXPERIENCE - modularni program
72324.00 UNIVERZALNI VERTIKALNI INDIKATOR Set sklopki za kupatilo 4x16AX 250V~ (svetlo, grejalica, bojler, ventilator) EXP, beli Aling Experience Set sklopki za kupatilo, vertikalni UNIVERZALNO rešenje za montažu u već ugrađene montažne kutije (od 108 - 135mm) ili u kutije veličine 4M Nominalni struja/napon: 4 x 16AX / 250V~ Standard: IEC 60669-1 Boja: bela (RAL 9003) Sklopke / Oznake: svetlo / grejalica / boiler / ventilator Set je namenjen za zamenu starih indikatora prilikom renoviranja, gde se mogu ugraditi u postojeće montažne kutije: Aling-Conel, Metalka, Nopal, Elid, Sigma, TEM, Elektromaterijal Lendava, Elektrokontakt, Standard, kao i za ugradnju u nove instalacije u montažne kutije 4M