Proizvođač:
Metalka Majur
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Metalka - STATUS prekidači i priključnice
Težina:
0.3kg
Vertikalna sklopka za kupatilo 16AX/250V (keramika) sa serijskom sklopkom 10AX/16AX/250V (plastika)
Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom
Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V
Stepen zaštite: IP20
Dimenzije: 96x158 mm
Tip priključka: vijčani
Materijal podsklopa: Serijska sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika
Boja: bela
Pakovanje: 7 kom.
Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
Težina: 0.3kg
Slični Proizvodi
Taster svetla sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 11.01.033 PREMIJER PLUS METALKA
Metalka - PREMIJER PLUS prekidači i priključnice
Taster svetla sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 11.01.033 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 10A/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 80x80 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 20 kom. Napomena: Namenjen je za strujna kola kod kojih je potrebno uključiti grupu potrošača, primenjuje se kod stepeništne rasvete. Strujno kolo je zatvoreno samo dok je taster pritisnut. Signalna sijalica svetli kada je strujno kolo otvoreno
234,00 RSD
Vertikalna sklopka za kupatilo 16AX/250V (keramika) sa serijskom sklopkom 10AX/16AX/250V (plastika) Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 96x158 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: Serijska sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika Boja: bela Pakovanje: 7 kom. Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
Razvodna tabla 8 za ugradnju NA ZID MAT-8, za 8 modula, transparentna vrata 05.68.81 Metalka
Metalka - Elektro pribor i razno
Razvodna tabla 8 za ugradnju NA ZID MAT-8, za 8 modula, transparentna vrata 05.68.81 Metalka Ugradnja: Ugradnja na zid Stepen zaštite: IP40 Dimenzije: 228x240x100 mm Boja: bela sa transparentnim vratima Pakovanje: 12 komada Napomena: Projektovana je za ugradnju 8 automatskih osigurača. Isporučuje se sa jednom DIN šinom i dve redne stezaljke.