FLUO CEV 18W 765 T8 6500K 60cm EKTFS018 Elektro
Šifra:
09448
Proizvođač:
Razni proizvođači
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
Fluo cevi
FLUO CEV 18W 765 60cm 6500K EKTFS018 Elektro
Slični Proizvodi
LED TRAKA RGB VODOOTPORNA 12V 60 DIODA 14,4W/1m 5050 IP65 - NA METAR ST4304 081-003-0002
LED trake 12V
LED TRAKA RGB VODOOTPORNA 12V 60 DIODA 14,4W/1m 5050 IP65 - NA METAR ST4304 081-003-0002 Izvor svetlosti: SMD LED Snaga (potrošnja): 14.4W/m Boja svetlosti: Crvena, Plava, Zelena Napon/Frekvencija: 12V DC Svetlosni fluks (lumen): 4320lm/5m Prosečan radni vek: 30.000h Dimabilnost: Da Stepen zaštite: IP65 Širina (mm): 10 Visina [h] (mm): 3 Energetska efikasnost: A do A++ Potrošnja elek. energije: 14.4 kWh / 1000h za 1m trake