FLUO CEV TL-D 18W/54-765 G13 6200K 604mm Philips ***
Šifra:
157146
Proizvođač:
Philips
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
Fluo cevi
Težina:
0.15kg
Snaga: 18W
Velicina grla: G13
Boja svetla: 6200K
Opis boje svetla: Hladna dnevna svetlost
Sijalica u obliku cevi precnika 26mm sa praznjenjem u zivinoj pari niskog pritiska.
Stardnadne boje sa umerenim stepenom reprodukcije boja.
Svetlosni fluks sijalice na radu sa EM : 1200 Lm
L=604.00mm
Težina: 0.15kg
Slični Proizvodi
FLUO CEV T8 10W BB L=34,5 cm
Fluo cevi
FLUO CEV T8 10W BB L=34,5 cm Artikal: Fluorescentna cev CRI - indeks reprodukcije boja: ≥80(Ra) Snaga: 10W IP zaštita: IP20 Radni napon: 220~240V Lumen flux: 280 (lm) Temperatura boje svetlosti: 6500 K Stepen električne zaštite: II klasa Tip grla: G13 Ugao rasipanja svetlosti: 360º Životni vek: 8.000 h na 25° C Temperatura okoline: 0~ +40 °C Potrošnja na 1000 sati rada: Kwh 1000h 10 Dimabilnost: Ne Energetska efikasnost: B