LED TRAFO NAPAJANJE ZA LED TRAKE 100W 40.0035 BY02-01000
Šifra:
158863
Proizvođač:
Razni proizvođači
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
LED - napajanja i pribor
Težina:
0.35kg
LED TRAFO NAPAJANJE ZA LED TRAKE 100W JAH-A100-120 40.0035 BY02-01000
Snaga: 100W
Ulazni napon (V): 230V AC
Snaga (A): 8A
Izlazni napon (V): 12V
IP zaštita: IP20
Dimenzije: 188X46XH35
Težina: 0.35kg
Slični Proizvodi
LED SIJALICA 15W E27 3000K A60 S11 1275lm 100032
LED sijalice E27
LED SIJALICA 15W E27 3000K Artikal: LED Sijalica Model / tip: A60 (Klasik) Nazivni napon: 220-240 V AC Tip grla: E 27 Nazivna snaga: 15 W Temperatura boje svetlosti: 3000 K Svetlosni fluks: 1275 lm Izvor svetlosti: SMD LED Dimabilnost: Ne Boja artikla: Bela Materijal: Termoplastika Dimenzije: Ø 60 mm, h-120 mm Ugao rasipanja svetlosti: 270° Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80 (Ra) Temperatura okruženja (ºC): -20 °C do +40 °C Prosečan radni vek: 25 000 h na 25° C Broj uključenja / isključenja: 15 000 Energetska efikasnost: A+ Stepen električne zaštite: Klasa II IP zaštita: IP 20 Potrošnja elek. energije: 15 Kwh / 1000h