LED PANEL 45W 600x600mm 4200K 056-002-0045 Horoz GALAKSI-45
Proizvođač:
Horoz elektrik
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
LED paneli ugradni
Težina:
3kg
Snaga (potrošnja): 45W
Temperatura boje (Kelvin): 4200K
Napon/Frekvencija: 220~240V / 50Hz
Svetlosni fluks (lumen): 3750lm
Ugao svetlosnog snopa: 120°
Prosecan radni vek: 40.000h
Materijal: Metal, PVC
Boja artikla: Bela, Mat-hrom
Stepen zaštite: IP20
Dimabilnost: Ne
Dimenzije (mm): d:595 x š:595 x h:11
Energetska efikasnost: A do A++
Potrošnja elek. energije: 45 kWh / 1000h
Težina: 3kg
Slični Proizvodi
LED panel 18W UGRADNI OKRUGLI 4000K CRNI OKVIR KA-C1-18W 34.0205
LED paneli ugradni
LED panel 18W UGRADNI OKRUGLI 4000K CRNI OKVIR KA-C1-18W 34.0205 Nazivni Napon: 90-265 V AC Nazivna Snaga: 18 W Temperatura Boje Svetlosti: 4000 K Boja Svetla: NW ( prirodno bela-neutralna ) Svetlosni Fluks: 1710 lm Izvor Svetlosti: SMD 2835 Dimabilnost: Ne Boja Artikla: Crna Materijal: Galvanizovani celik Dimenzije: 225*13 mm Dimenzije Otvora Za Ugradnju: f 210 mm Ugao Rasipanja Svetlosti: 160° Indeks Reprodukcije Boje (CRI): ≥70(Ra) Faktor Snage (Pf): veće od 0.5
637,00 RSD
LED SIJALICA 4W G5,3 COB 6400K (MR16, JCDR) FONIX-4 Horoz
LED sijalice GU10, MR16, JCDR, G4, G9
Led sijalica 4W SMD, grlo GU5,3 6400K HLADNO BELO svetlo Lumen 250 Lm Radni napon; 100-250V / 50-60Hz Watt: 4W (4W=kao 35W halogene sijalice) Grlo; GU5,3 (MR16, JCDR) Životni vek: 25.000 sati Boja svetla: 6400K SMD LED Materijal: keramika Energetska efikasnost: A+ Potrošnja elek. energije: 4 kWh / 1000h
Nedavno pregledani
FLUO CEV TL-D 36W/54-765 G13 6200K 1213.60mm Philips ***
Fluo cevi
FLUO CEV TL-D 36W/54-765 G13 6200K 1213.60mm Philips Velicina grla: G13 Boja svetla: 6200K Opis boje svetla: Hladna dnevna svetlost Sijalica u obliku cevi precnika 26mm sa praznjenjem u zivinoj pari niskog pritiska. Stardnadne boje sa umerenim stepenom reprodukcije boja. Pogodne su za upotrebu u velikom broju svetiljki za fluroscentne TL-D sijalice, za primene gde reprodukcija boja nije bitan faktor. Svetlosni fluks sijalice na radu sa EM : 2500 Lm L=1213.60mm
LED SIJALICA 10W E27 4000K A60 S11 850lm 100027
LED sijalice E27
Artikal: LED Sijalica Model / tip: Klasik A60 Nazivni napon: 220-240 V AC Tip grla: E 27 Nazivna snaga: 10 W Temperatura boje svetlosti: 4000 K Svetlosni fluks: 850 lm Izvor svetlosti: SMD LED Dimabilnost: Ne Boja artikla: Bela Materijal: Termop Snaga: 10W Boja svetla: 4000K - prirodno belo svetlo Grlo: E27 Osvetljaj: 810 lm, zamenjuje standardnu sijalicu od 60W Radni vek: 25.000 sati VIsina x širina: 109mm x 60mm Garancija: 2 godine