LED SINSKI REFLEKTOR 30W CRNI 6500K SHOPLINE 2WRS BD30-00331 Braytron
Proizvođač:
Braytron
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
Led reflektori - ŠINSKI
Težina:
0.6kg
Smaga: 30W
Boja svetlosti: 6500K
Osvetljaj: 2660 lumena
Materijal: Aluminijum
Boja: Crna
IP zaštita: IP20
CRI: >80
Radni napon: 220-240V AC
Tip rasvete: Monofazna šinska rasveta
Težina: 0.6kg
Slični Proizvodi
Nedavno pregledani
POTEZNI PREKIDAC HL950 PM-52
Indikatori i prekidači
POTEZNI PREKIDAC HL950 PM52 Artikal: Prekidac Boja: Belo crna Snaga: 460W IP zaštita: IP20 Radni napon: 220V Stepen elektricne zaštite: II klasa Temperatura okoline: -5~ +40 °C Prekidac: Potezni Nazivna struja: 2 In(A)
135,00 RSD
GU10 HALOGENA SIJALICA ZATVORENA 220V 35W ELH069
Sijalice - Halogene
Halogena sijalica GU10, zatvorena, 35W, 220V Snaga: 35W Grlo: GU10 Napon: 230V Boja svetla: 2800K Energetska efikasnost: E Potrošnja električne energije: 35 Kwh / 1000h Halogena sijalica GU10 35W 230V GU10 38° Životni vek: 2.000h Boja svetlosti: 2800K Energetska efikasnost: E Potrošnja električne energije: 35 kWh / 1000h