LED REFLEKTOR 10W SLIM CRNI 5500K HELIOS10 Elmark
Proizvođač:
Elmark
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
LED reflektori
Težina:
0.3kg
Model: HELIOS
Nominalni napon: 230V
Snaga: 10W
Uključuje izvor svetlosti: LED
Boja svetiljke: Crna
Ip zaštita: IP65
Boja temperature: 5500K
Lumeni: 800lm
Boja izvora svetlosti: Bela
Vek trajanja: 15000h
Senzor: Ne
Dimenzije (mm): L:106/W:70/H:36
Marka: STELLAR
Težina: 0.3kg
Slični Proizvodi
LED REFLEKTOR 10W SLIM 6500K 800lm CRNI ELR031 ELR041
LED reflektori
LED RELEKTOR 10W SLIM 6500K 800lm CRNI ELR031 Boja: crna Snaga: 10W Napon: 220-240V 50Hz Broj LED dioda: 15 Boja svetla: 6500K IP zaštita: IP65 Led slim reflektor 15 LED dioda 2835 LED diode Materijal: liveni aluminijum Snaga: 10W Napon: 220-240V Boja svetlosti: 6500K Svetlosni fluks: 800Lm Stepen IP zaštite: IP65 Ugao rasipanja svetlosti: 120˚ Životni vek: 25.000h Boja: crna Sa pokretnim nosačem Bar kod: 8606017052401 Pakovanje: kutija
462,00 RSD
LED REFLEKTOR 20W SLIM 6500K 1600lm CRNI ELR032 ELR042
LED RELEKTOR 20W SLIM 6500K 1600lm CRNI ELR032 Boja: crna Snaga: 20W Napon: 220-240V 50Hz Broj LED dioda: 30 Boja svetla: 6500K IP zaštita: IP65 Led slim reflektor 30 LED dioda 2835 LED diode Materijal: liveni aluminijum Snaga: 20W Napon: 220-240V Boja svetlosti: 6500K Svetlosni fluks: 1.600Lm Stepen IP zaštite: IP65 Ugao rasipanja svetlosti: 120˚ Životni vek: 25.000h Boja: crna Sa pokretnim nosačem Bar kod: 8606017052418 Pakovanje: kutija
LED REFLEKTOR 20W SLIM SMD CRNI 6500K 1650lm VT6739 V-TAC
LED REFLEKTOR 20W SLIM SMD CRNI 6500K 1650lm VT6739 V-TAC LED čip: SMD Životni vek: 25.000 sati Snaga: 20W Napon: AC: 220-240V Frekvencija: 50/60Hz Faktor snage: >0.9 Ugao zraka (stepeni): 110° Boja svetla: Hladno bela Temperatura boje: 6500K Svetlosni fluks (lm): 1650 lm Indeks reprodukcije boja CRI: >70 Boja kućišta: Crna Materijal: Aluminijum IP ocena: IP65 Vreme pokretanja 100% UKLJUČENO: 0.001 sekunda (trenutno uključivanje) Stabilnost boje: <6 Broj uključenja/isključenja:>15000 Radni uslovi: -20°C do +40°C Kompatibilnost: Senzor Dimenzije:120 x 27 x 105mm Broj stavki u pakovanju: 1 Težina stavke: 0,27 Zapremina stavke: 0,000562 Broj stavki u kutiji: 40 EAN kod: 3800157684507 Klasa energetske efikasnosti: F Sertifikacija: CE, EMC, ROHS Prednosti proizvoda: Premium kvalitet aluminijumske legure tela Otporan na koroziju Staklo zaptiveno silikonskom gumom, što osigurava superiornu vodootpornost / nepropusnost za vazduh LED čipovi visoke snage Ugrađeno napajanje, nije potreban spoljni balast Primene: Staze Bašte Reklamne table Sportski tereni Parking prostori itd.
Nedavno pregledani
CR2025 LITIJUMSKA BATERIJA 2025 VARTA Electronics
Baterije - DUGMASTE
CR2025 LITIJUMSKA BATERIJA 2025 VARTA Electronics Vartina oznaka za tip: CR2025 6025 IEC oznaka: CR2025 Elektrohemijski sistem: Primarna litijumske dugmetaste baterije Prečnik: 20 mm Visina: 2.5 mm Kapacitet: 170 mAh Napon: 3V Težina: 2,5 g Sitne dugmetaste baterije snabdevaju energijom kljuceve za automobile, kalkulatore, fotoaparate i druge elektronske aparate. Najpotpunije i najpouzdanije baterije za široki spektar digitalnih i analognih satova. Otporne su na udarce, vibracije i ubrzanje i pogodan je za prenosne uređaje kao što su igračke, kalkulatori i daljinski upravljači. Cena je za jedan komad.