LED REFLEKTOR 150W SLIM CRNI 5500K HELIOS150 Elmark
Težina:
1.2kg
Model: HELIOS
Nominalni napon: 230 V
Snaga: 150W
Boja svetla: 5500
Ugao snopa: 120°
Senzor: Ne
Dimenzije (mm): L:400/W:325/H:85
Težina: 1.2kg
Slični Proizvodi
LED REFLEKTOR 200W SLIM CRNI 5500K HELIOS200 Elmark
LED reflektori
LED REFLEKTOR 200W SLIM CRNI 5500K HELIOS200 Elmark Model HELIOS Nominalni napon 230V Snaga 200W Uključuje izvor svetlosti LED Boja svetiljke Crna Ip zaštita IP65 Boja temperature 5500K Lumeni 12000lm Boja izvora svetlosti Bela Vek trajanja 15000h Senzor Ne Dimenzije (mm) L:400/W:325/H:85 Marka STELLAR
7.137,00 RSD
Nedavno pregledani
CR2025 LITIJUMSKA BATERIJA 2025 VARTA Electronics
Baterije - DUGMASTE
CR2025 LITIJUMSKA BATERIJA 2025 VARTA Electronics Vartina oznaka za tip: CR2025 6025 IEC oznaka: CR2025 Elektrohemijski sistem: Primarna litijumske dugmetaste baterije Prečnik: 20 mm Visina: 2.5 mm Kapacitet: 170 mAh Napon: 3V Težina: 2,5 g Sitne dugmetaste baterije snabdevaju energijom kljuceve za automobile, kalkulatore, fotoaparate i druge elektronske aparate. Najpotpunije i najpouzdanije baterije za široki spektar digitalnih i analognih satova. Otporne su na udarce, vibracije i ubrzanje i pogodan je za prenosne uređaje kao što su igračke, kalkulatori i daljinski upravljači. Cena je za jedan komad.
LED SIJALICA 15W E27 4200K EL1533 Elit+