LED REFLEKTOR 200W SLIM CRNI 5500K HELIOS200 Elmark
Težina:
3kg
Model HELIOS
Nominalni napon 230V
Snaga 200W
Uključuje izvor svetlosti LED
Boja svetiljke Crna
Ip zaštita IP65
Boja temperature 5500K
Lumeni 12000lm
Senzor Ne
Dimenzije (mm) L:400/W:325/H:85
Marka STELLAR
Težina: 3kg
Slični Proizvodi
LED REFLEKTOR 20W SLIM CRNI SA SENZOROM 6500K IP65 ELR047
LED reflektori
LED REFLEKTOR 20W SLIM CRNI SA SENZOROM 6500K IP65 ELR047 Boja kućišta: crna Snaga: 20W Napon: 220-240V 50Hz Boja svetla: 6500K IP zaštita: IP65 LED reflektor sa senzorom 20W 220-240V 6500K Materijal: liveni aluminijum Svetlosni fluks: 1.600 lm Stepen IP zaštite: IP65 Radni vek: 25.000h Ugao rasipanja svetlosti: 120° Boja: crna Sa pokretnim nosačem Dimenzije: 125x90mm Bar kod: 8606017053293 Pakovanje: kutija
1.352,00 RSD
Nedavno pregledani
LED SIJALICA G45 7W E27  6500K 100066
LED sijalice E27
LED SIJALICA G45 7W E27 6500K Artikal: LED Sijalica Model / tip: G45 (mali balon) Nazivni napon: 220-240 V AC Tip grla: E 27 Nazivna snaga: 7 W Temperatura boje svetlosti: 6500 K Svetlosni fluks: 595 lm Izvor svetlosti: SMD LED Dimabilnost: Ne Boja artikla: Bela Materijal: Termoplastika Dimenzije: Ř 45 mm, h- 82 mm Ugao rasipanja svetlosti: 220˚ Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra) Temperatura okruženja (ºC): -20 °C do +40 °C Prosečan radni vek: 25 000 h na 25° C Broj uključenja / isključenja: 15 000 Energetska efikasnost: A+ Stepen električne zaštite: Klasa II IP zaštita: IP 20 Osnovno pakovanje: 10 kom Transportno pakovanje: 100 kom Potrošnja elek. energije:: 7 Kwh / 1000h