LED SIJALICA 30W E27 6500K T100-PLS BA13-33023
Šifra:
158293
Proizvođač:
Braytron
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
LED sijalice E27
Težina:
0.25kg
LED SIJALICA 30W 6500K E27 T100-PLS BA13-33023
Snaga: 30 W
Temperatura boje: 6500K
Osvetljaj: 3000 lm
Indeks prikaza boja (CRI): >80
Energetska efikasnost: F
Ugao svetlosnog snopa: 180°
Ekvivalentno: kao 175W obične sijalice
Kategorija boje: Hladno bela
Opšte karakteristike
Model: BA13-33023
Tip: T100
Dimmabilnost: Nedimabilna
Izvor svetlosti: LED
Ležište: E27
Klasa: Klasa II
IP zaštita: IP20
Električne karakteristike
Životni vek: 15,000 h
Napon: 220-240V
Faktor snage: <0,5
Materijal: PBT
Radna temperatura: -20°C do +40°C
Frekvencija: 50-60 Hz
Struja: 228 mA
Dimenzije i težina
Prečnik: 100 mm
Visina: 163 mm
Težina: 0.25kg
Slični Proizvodi
LED SIJALICA 8,5W E27 2700K 827 806 lm VALUE CLA60 OSRAM
LED sijalice E27
LED SIJALICA 8,5W E27 2700K 827 806 lm VALUE CLA60 OSRAM Snaga; 8,5W Napon: 220-240V, 50Hz Faktor snage: >0,50 Ekvivalent konvencionalnoj sijalici snage: 60W Svetlosni fluks: 806 lm Boja svetla: 2700K - toplo belo svetlo (warm white) Indeks reprodukcije boje: >=80 Grlo: E27 Dužina: 110 mm Prečnik: 60 mm Životni vek: 15000h Dimabilna: Ne Klasa energetske efikasnosti: A+ Potrošnja el. energije na 1000h: 8,5kWh EAN: 4052899326842 Proizvožač: LEDVANCE - OSRAM VALUE CLA su LED sijalice klasičnog balon oblika. Primenjuju se za opšte osvetljenje, za osvetljenje u domu, a u spoljašnjim aplikacijama mogu da se koriste samo u odgovarajućim svetiljkama. Veoma mala potrošnja energije. Dug životni vek do 15000h. Robusne su i otporne na vibracije. Nema UV i IR zračenja u svetlosnom snopu. Lako se mogu montirati umesto običnih inkadescentnih sijalica. Dobro rade i na niskim temperaturama. Nisu dimabilne.
182,00 RSD
LED SIJALICA 15W E27 6500K A60 EL1532 1632 ELIT+
LED SIJALICA 15W E27 6500K A60 EL1532 HLADNO BELO svetlo Snaga: 15W Grlo: E27 Napon: 230V Broj LED dioda: 15 Boja svetla: 6500K Oblik balona: A60 Energetska efikasnost: A+ Potrošnja električne energije: 15 Kwh / 1000h LED A60 sijalice SMD2835 LED 15W E27 15LED 230V Boja svetlosti: 6500K Svetlosni fluks: 1.200Lm Dimenzije: 60x125mm Zivotni vek: 25.000h Ugao rasipanja svetlosti: 270° Energetska efikasnost: A+ Potrošnja električne energije: 15 kWh / 1000h
LED SIJALICA 13W E27 2700K 827 1521 lm VALUE CLA100 OSRAM
LED SIJALICA 13W E27 2700K 827 1521 lm VALUE CLA100 OSRAM Toplo-bela svetlost Svetlosni fluks: 1521 lm Temperatura boje: 2700 K Indeks prikazivanja boja: 80 Ra Standardna devijacija podudaranja boja: ≤6 sdcm Vreme trajanja: 10000 h Broj ciklusa: 100000 Vreme paljenja (60%): 0,5 s Ne sadrži živu A+ klasa energetske efikasnosti Potrošnja energije: 13 kWh/1000 h U skladu sa WEEE direktivnom Dužina: 118 mm Obim: 60 mm LED sijalica emituje toplo-belu svetlost temperature 2700K Poseduje grlo E27 Snaga od 13 W, ekvivalentna snazi od 100 W Svetlosni fluks iznosi 1521 lm Sijalica u skladu sa WEEE direktivnom
Nedavno pregledani
LED PANEL 50W 5000lm 1200x300mm 6500K M203423
LED paneli ugradni
LED PANEL 1200x300mm 50W 6500K Proizvod: LED panel, Jačina: 45W - 240xSMD 2835 LED Epistar, Radni napon: 210~250V / 50~60Hz, Boja osnove: Bela / opal bela, Svetlosni fluks : 3600 lm, CRI: 80Ra, Svetlosni fluks / 1W :70 ~80 lm, Temperatura boje: 6400 K, Radna temperatura: -20°C / +40°C, Snop rasipanja svetlosti: 160°, Radni vek: 30.000 h, Dimenzije: L1200 x W300 x H11mm, Klasa el. zaštite: II stepen, Sastav: Aluminum, High Quality PMMA (Acrylic), PC diffuser
LED SIJALICA P45 6W E27 4200K EL0176 Elit+
LED SIJALICA P45 6W E27 4200K EL0176 Elit+ Snaga: 6W Grlo: E27 Napon: 230V Broj LED dioda: 8 Boja svetla: 4200K Oblik balona: P45 Energetska efikasnost: A+ Potrošnja električne energije: 6 Kwh / 1000h LED P45 sijalica 6W 8LED E27 220V 4200K Životni vek: 25.000h Energetska efikasnost: A+ Potrošnja električne energije: 6 kWh / 1000h