LED TRAKA 3000K TOPLO BELA 4.8W/m 12V 2835 IP33 60 dioda/1m BB-2835S-60-WW PAKOVANJE 5m 150150
Proizvođač:
BB link
Kategorija:
Rasveta
Grupa:
LED trake 12V
Težina:
0.25kg
Artikal: LED traka
Model / Tip: 2835-60
Nazivni Napon: 12 V DC
Nazivna Snaga: 4.8 W / metar
Temperatura Boje Svetlosti: 3000 K
Boja Svetla: WW (toplo bela)
Svetlosni Fluks: 240 lm / metar
Izvor Svetlosti: LED SMD 2835 (60 komada/metar)
Dimabilnost: Da
Materijal: fleksibilna PCB
Dužina: 5 metara
Širina: 8 mm
Broj Dioda: 60 / metar
Ugao Rasipanja Svetlosti: 120°
Indeks Reprodukcije Boje (CRI): ≥80 (Ra)
Temperatura Okruženja (ºC): -20°C do +50°C
Prosečan Radni Vek: 20 000 h na 25°C
Energetska Efikasnost: A
Stepen Električne Zaštite: Klasa III
IP Zaštita: IP33
Osnovno Pakovanje: 1 komad (5 metara po koturu)
LED traka je fleksibilna traka niskog napona 12V.
Fleksibilna i jednostavna za instalaciju.
Izuzetno niska potrošnja električne energije.
Primena
Cena je za PAKOVANJE - 5m
Najmanja količina za kupovinu je jedno pakovanje.
* LED trake su tip osvetljenja koji se koristi kako u enterijeru tako i u eksterijeru.
Težina: 0.25kg
Slični Proizvodi
LED SIJALICA 12W E27 6500K A60 S11 1020lm 100031
LED sijalice E27
Led sijalica 12W E27 HLADNO BELO svetlo Artikal: LED Sijalica Model / tip: A60 (Klasik) Nazivni napon: 220-240 V AC Tip grla: E 27 Nazivna snaga: 12 W Temperatura boje svetlosti: 6500 K Svetlosni fluks: 1020 lm Izvor svetlosti: SMD LED Dimabilnost: Ne Boja artikla: Bela Materijal: Termoplastika Dimenzije: Ø 60 mm, h-110 mm Ugao rasipanja svetlosti: 270° Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra) Temperatura okruženja (ºC): -20 °C do +40 °C Prosečan radni vek: 50 000 h na 25° C Broj uključenja / isključenja: 15 000 Energetska efikasnost: A+ IP zaštita: IP 20 Osnovno pakovanje: 10 kom Transportno pakovanje: 100 kom Potrošnja elek. energije: 12 Kwh / 1000h
117,00 RSD
LED SIJALICA 5W G9 3000K 450lm 100120
LED sijalice GU10, MR16, JCDR, G4, G9
LED SIJALICA 5W G9 3000K Artikal: LED Sijalica Model / tip: G9 Nazivni napon: 220-240 V AC Tip grla: G9 Nazivna snaga: 5 W Temperatura boje svetlosti: 3000 K Svetlosni fluks: 500 lm Izvor svetlosti: SMD LED Dimabilnost: Ne Boja artikla: Providna Materijal: Plastika Dimenzije: Ø 15 x h 49 mm Ugao rasipanja svetlosti: 300° Indeks reprodukcije boje (CRI): ≥80(Ra) Temperatura okruženja (ºC): -20 °C do +40 °C Prosečan radni vek: 30 000 h na 25° C Broj uključenja / isključenja: 15 000 Energetska efikasnost: A+ Stepen električne zaštite: Klasa II IP zaštita: IP 20 Osnovno pakovanje: 10 kom Transportno pakovanje: 100 kom Potrošnja elek. energije: 5 Kwh / 1000h