GREJAC ZA VES MASINU1900W SA DIODOM HTR000AC 159AC00 2703370100 /500 L=30cm Beko
Šifra:
107872
Proizvođač:
Beko
Kategorija:
Rezervni delovi za belu tehniku
Grupa:
Grejači za veš mašine
Težina:
0.25kg
Cod 2703370100, 2703370500, 5301ER1001B
Snaga: 1900W / 220V
Dužina: L=300mm / 100mm
Širina: 68mm
Prirubnica: 81x28mm