MOTOR ZA USISIVAC 1350W fi=129mm, h=130mm VAC060UN
Proizvođač:
Razni proizvođači
Kategorija:
Rezervni delovi za belu tehniku
Grupa:
Motori za usisivače
Težina:
3kg
Code: 467.3.421
Snaga: 1350W
Napon: 230V, 50 / 60Hz
Visina: 130mm
Prečnik: 129mm
Za modele: Thomas, Zelmer,
Karcher, Samsung
Težina: 3kg
Slični Proizvodi
Nedavno pregledani
R125 150W E27 INFRACRVENA SIJALICA BISTRO SLAKLO 3639
Sijalice - infra, živine, natrijum, MTH
R125 150W E27 INFRACRVENA SIJALICA BISTRO SLAKLO 3639 Artikal: Inkandescentna sijalica CRI - indeks reprodukcije boja: =99(Ra) Snaga: 150W IP zaštita: IP20 Radni napon: 220~240V Temperatura boje svetlosti: 2800 K Tip grla: E27 Životni vek: 1.000 h na 25° C Temperatura okoline: 0~ +40 °C Potrošnja na 1000 sati rada: 150kWh Dimabilnost: Ne Energetska efikasnost: E ON-OFF ciklus prekida: 500 X