INSTALACIONI KONTAKTOR IKA225-20 230V AC JEDNOPOLNI 25A Iskra
Proizvođač:
Iskra
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Kontaktori
Težina:
0.15kg
Proizvođač: ISKRA
Tip kontaktora: 2-polna instalacija
Maksimalna radna struja: 25A
Upravljačka napetost: 230V AC
Konfiguracija kontakata: NO x2
Montiranje: za montažu na DIN šinu
Serija kontaktora: IKA
Priključci: vijčani priključci
Težina: 0.15kg
Slični Proizvodi
INSTALACIONI KONTAKTOR IKA20-20 230V AC 20A JEDNOPOLNI Iskra
Kontaktori
1.667,00 RSD
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-16A limitator 1P Iskra
Automatski osigurači i pribor
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-16A limitator 1P Iskra Brend: Iskra Opseg radne temperature: -25-55 C Broj polova: 1 Maksimalna struja kratkog spoja, kA: 6 kA Nazivni napon, V: 230 Nazivna struja, A: 16 A Stepen zaštite od prašine i vlage: IP20 Zemlja proizvođač: Slovenija Tip: Modularni Tip montaže: DIN šina Tip napona: Promenljiva struja (AC) Tip prekidača: Termomagnetni Karakteristika isključenja: C Boja: Siva
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-20A limitator 1P Iskra
Automatski osigurači i pribor
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-20A limitator 1P Iskra Brend: Iskra Opseg radne temperature: -25-55 C Broj polova: 1 Maksimalna struja kratkog spoja, kA: 6 kA Nazivni napon, V: 230 Nazivna struja, A: 20 A Stepen zaštite od prašine i vlage: IP20 Zemlja proizvođač: Slovenija Tip: Modularni Tip montaže: DIN šina Tip napona: Promenljiva struja (AC) Tip prekidača: Termomagnetni Karakteristika isključenja: C Boja: Siva
AUTOMATSKI OSIGURAC RI51E B-10A 1P Iskra
AUTOMATSKI OSIGURAC RI51E B-10A 1P Iskra Brend: Iskra Opseg radne temperature: -25-55 C Broj polova: 1 Maksimalna struja kratkog spoja, kA: 6 kA Nazivni napon, V: 230 Nazivna struja, A: 10A Stepen zaštite od prašine i vlage: IP20 Zemlja proizvođača: Slovenija Tip: Modularni Tip montaže: DIN šina Tip napona: Promenljiva struja (AC) Tip prekidača: Termomagnetni Karakteristika isključenja: B Boja: Siva