INSTALACIONI KONTAKTOR IKA432-40 230V AC TROPOLNI 32A Iskra
Proizvođač:
Iskra
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Kontaktori
Težina:
0.3kg
Proizvođač: ISKRA
Tip kontaktora: 4-polna instalacija
Maksimalna radna struja: 32A
Upravljački napon: 230V AC
Konfiguracija kontakata: NO x4
Montiranje: za montažu na DIN šinu
Serija kontaktora: IKA
Priključci: vijčani priključci
Težina: 0.3kg
Slični Proizvodi
KONTAKTOR LC1-D25 25A 220V/50Hz 450264 Biton
Kontaktori
KONTAKTOR LC1-D25 25A 220V/50Hz Biton Artikal: kontaktor Model / Tip: LC1 D25 Nazivni Napon: 220-660 V AC Nazivna Struja: 25 A Konfiguracija Kontakta: 3 P + 1 NO Nazivni Impulsni Napon (Uimp): 6 kV Presek Provodnika: 10 mm2 AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 660/690V: 15 AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 380/400V: 11 AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 220/230V: 5.5 Mehanicka Trajnost: 500 000 ciklusa Elektricna Trajnost: 500 000 ciklusa Dimenzije: 57 x 80 x 98mm Nacin / Tip Montaže: DIN šina (35mm) / pomocu vijaka za površinu Temperatura Okruženja (ºC): -5 °C do +50 °C IP Zaštita: IP 20 Osnovno Pakovanje: 1 kom Transportno Pakovanje: 50 kom Serija kontaktora LC1-D je namenjena za upravljanje električnim kolima i potrošačima koji rade u kategoriji AC3 sa naznačenom strujom 95A. Kontaktori se nude u varijanti sa 1 NO utičnicom za realizaciju operativnog kola, a kod naznačene struje iznad 40A imaju dopunski montiran 1 NC operativni kontakt. Funkcije: - uključivanje i isključivanje električnih kola pod opterećenjem, kod slanja signala za upravljanje do kalema - realizacija sistema za upravljanje potrošačima - operativni element u ormanima za upravljanje procesima - visoka pouzdanost strujnih karakteristika - sigurno razdvajanje glavnih kontakata - zaštitni poklopac na pokretnom delu kontaktora
1.289,00 RSD
AUTOMATSKI OSIGURAC RI51E B-25A 1P Iskra
Automatski osigurači i pribor
AUTOMATSKI OSIGURAC RI51E B-25A 1P Iskra Brend: Iskra Opseg radne temperature: -25-55 C Broj polova: 1 Maksimalna struja kratkog spoja, kA: 6 kA Nazivni napon, V: 230 Nazivna struja, A: 25A Stepen zaštite od prašine i vlage: IP20 Zemlja proizvođača: Slovenija Tip: Modularni Tip montaže: DIN šina Tip napona: Promenljiva struja (AC) Tip prekidača: Termomagnetni Karakteristika isključenja: B Boja: Siva
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-20A limitator 1P Iskra
Automatski osigurači i pribor
AUTOMATSKI OSIGURAC Ri51E C-20A limitator 1P Iskra Brend: Iskra Opseg radne temperature: -25-55 C Broj polova: 1 Maksimalna struja kratkog spoja, kA: 6 kA Nazivni napon, V: 230 Nazivna struja, A: 20 A Stepen zaštite od prašine i vlage: IP20 Zemlja proizvođač: Slovenija Tip: Modularni Tip montaže: DIN šina Tip napona: Promenljiva struja (AC) Tip prekidača: Termomagnetni Karakteristika isključenja: C Boja: Siva
KONTAKTOR LC1-D09 9A 220V/50Hz 450261 Biton
KONTAKTOR LC1-D09 9A 220V/50Hz Biton Artikal: kontaktor Model / Tip: LC1 D09 Nazivni Napon: 220-660 V AC Nazivna Struja: 9 A Konfiguracija Kontakta: 3 P + 1 NO Nazivni Impulsni Napon (Uimp): 6 kV Presek Provodnika: 4 mm2 (elasticni provodnik sa ili bez prikljucnog nastavka / kruti provodnik) AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 660/690V : 5.5 kW AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 380/400V: 4 kW AC3 Kapacitet 3 Faz.Motora AC3 (KW) 220/230V: 2.2 kW Mehanicka Trajnost: 500 000 ciklusa Elektricna Trajnost: 500 000 ciklusa Dimenzije: 46 x 71 x 80 mm Nacin / Tip Montaže: DIN šina (35mm) / pomocu vijaka za površinu Temperatura Okruženja (ºC): -5 °C do +50 °C IP Zaštita: IP 20 Osnovno Pakovanje: 1 kom Transportno Pakovanje: 50 kom Serija kontaktora LC1-D je namenjena za upravljanje električnim kolima i potrošačima koji rade u kategoriji AC3 sa naznačenom strujom 95A. Kontaktori se nude u varijanti sa 1 NO utičnicom za realizaciju operativnog kola, a kod naznačene struje iznad 40A imaju dopunski montiran 1 NC operativni kontakt. Funkcije: - uključivanje i isključivanje električnih kola pod opterećenjem, kod slanja signala za upravljanje do kalema - realizacija sistema za upravljanje potrošačima - operativni element u ormanima za upravljanje procesima - visoka pouzdanost strujnih karakteristika - sigurno razdvajanje glavnih kontakata - zaštitni poklopac na pokretnom delu kontaktora