Serijska sklopka 10AX/250V, vijcana veza BELA 24k 18.01.024 MINI OG METALKA
Proizvođač:
Metalka Majur
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Metalka - MINI OG prekidači i priključnice
Težina:
0.12kg
Ugradnja: Ugradnja na zid
Nazivne vrednosti: 10AX/250V
Stepen zaštite: IP44
Dimenzije: 60x70 mm
Tip priključka: vijčani
Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat)
Boja: bela
Pakovanje: 24 kom.
Težina: 0.12kg
Slični Proizvodi
TV prikljucnica sa jednim modulom, završna 24k 11.01.090 PREMIJER PLUS METALKA
Metalka - PREMIJER PLUS prekidači i priključnice
TV prikljucnica sa jednim modulom, završna 24k 11.01.090 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 80x80 mm Tip priključka: vijčani Boja: bela Pakovanje: 24 kom. Napomena: Koristi se za prenos UHF/VHF signala od individualnih antena, satelitskih antena ili sistema kablovske televizije, do TV prijemnika ili SAT resivera. Slabljenje 0,5 dB
393,00 RSD
Nedavno pregledani
PODSKLOP 5 MESTA TEHNOELEKTRO TE 0088
Produžni kablovi i podsklopovi
PODSKLOP 5 MESTA TEHNOELEKTRO TE 0088 Brend: TEHNOELEKTRO Max. opterećenje: 250 V~ / 16 A / 3500 W Broj utičnica: 5 Prekidač: Ne Boja: Bela IP zaštita: IP20 Zaštita za decu: Ne Podsklop sa 5 šuko utičnica Montira se željeni kabel, vodeći računa o maksimanom opterećenju
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 2m PP/J 3x1,5mm2 466 ELID
Elid - PRODUŽNI I PRIKLJUČNI kablovi i pribor
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 2m PP/J 3x1,5mm2 466 ELID Broj Priključaka / Utičnica: 3 Prekidač: ne Presek i tip kabla: PP/J 3x1,5mm2 Dužina kabla: 2m Radni napon: 220-240V, 50Hz Nazivna struja priključjka: 16A Maksimalna priključena snaga potrošača: 3.5 kW Materijal: Termoplastika Temperatura radnog okruženja (oC): -5 °C do +40 °C Stepen Električne Zaštite: Klasa I IP Zaštita IP 20 Boja: Bela Proizvođač: ELID Zemlja porekla: Srbija