Proizvođač:
Metalka Majur
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Metalka - STATUS prekidači i priključnice
Težina:
0.35kg
Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom
Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V
Stepen zaštite: IP20
Dimenzije: 96x158 mm
Tip priključka: vijčani
Materijal podsklopa: Sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika
Boja: bela
Pakovanje: 7 kom.
Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
Težina: 0.35kg
Slični Proizvodi
Trofazna prikljucnica 16A/440V, 3P+N+E, keramika 16k 11.01.059 PREMIJER PLUS METALKA
Metalka - PREMIJER PLUS prekidači i priključnice
Trofazna prikljucnica 16A/440V, 3P+N+E, keramika 16k 11.01.059 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø78 mm Nazivne vrednosti: 16A/440V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 90x80 mm Tip priključka: vijčani Uzemljenje: Sa kontaktom za uzemljenje Materijal podsklopa: keramika Boja: bela Pakovanje: 16 kom.
321,00 RSD
DUPLA-Dvostruka priljucnica, 16A/250V, 2P+E, horizontalna, sa provodnicima za premošcenje, bela, keramika 14k 18.01.052 MINI OG METALKA
Metalka - MINI OG prekidači i priključnice
DUPLA-Dvostruka priljucnica, 16A/250V, 2P+E, horizontalna, sa provodnicima za premošcenje, bela, keramika 14k 18.01.052 MINI OG METALKA Ugradnja: Ugradnja na zid Nazivne vrednosti: 16A/250V Stepen zaštite: IP44 Dimenzije: 114x70x56,4 mm Tip priključka: vijčani Uzemljenje: Sa kontaktom za uzemljenje Materijal podsklopa: keramika Boja: bela Pakovanje: 14 kom.
Naizmenicna sklopka 10AX/250V, vijcana veza BELA 24k 18.01.025 MINI OG METALKA
Naizmenicna sklopka 10AX/250V, vijcana veza BELA 24k 18.01.025 MINI OG METALKA Ugradnja: Ugradnja na zid Nazivne vrednosti: 10AX/250V Stepen zaštite: IP44 Dimenzije: 60x70 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 24 kom. Napomena: Namenjena je za strujna kola kod kojih je potrebno uključiti i isključiti potrošače sa dva različita mesta
Nedavno pregledani
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 2m PP/J 3x1,5mm2 TEHNOELEKTRO TE 0056
Produžni kablovi i podsklopovi
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 2m PP/J 3x1,5mm2 TEHNOELEKTRO TE 0056 Artikal: Priključnica Boja: Bela Radni napon: 250V Snaga (procenjena): utičnice 3500W Broj utičnica: 3 IP zaštita: IP20 Materijal: Plastika + metal Stepen električne zaštite: I klasa Nazivna struja: 16 In(A) Dužina kabla: 2m Provodnik: H05VV-F 3G1.5 (PP/J-Y 3X1.5) mm Namena: Za domaćinstvo Provodnik: 3 x 1.5mm Standard: IEC 60884-1
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 3m PP/J 3x2,5mm2 TEHNOELEKTRO TE 0100
Produžni kablovi i podsklopovi
PRODUŽNI KABL 3 MESTA 3m PP/J 3x2,5mm2 TEHNOELEKTRO TE 0100 Artikal:Produžni kabl Boja: Bela Radni napon: 250V Snaga (procenjena): utičnice 3500W Broj utičnica: 3 IP zaštita: IP20 Materijal: Plastika + metal Stepen električne zaštite: I klasa Nazivna struja: 16 In(A) Dužina kabla: 3m Provodnik: H05VV-F 3G2.5 (PP/J-Y 3X2.5) mm Namena: Za domaćinstvo Provodnik: 3 x 2.5mm Standard: IEC 60884-1