GREJAC ZA VES MASINU LG 2000W HTR005LG AEG33121503 310LG003
Proizvođač:
LG
Kategorija:
Rezervni delovi za belu tehniku
Grupa:
Grejači za veš mašine
Težina:
0.3kg
Cod: AEG33121503
Snaga: 2000W
Napon: 230V
Dužina:: 305x150mm